Menu
Your Cart

Bitkisel Şampuanlar & Saç Kremleri

Brand: AGARTA
Özellikleri ve Faydaları Özel doğal formülü ile saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Bol, dolgun ve kremsi köpüğü saçlarınızı yıpratmadan nazikçe temizler. Doğal ekstraktlar, vitamin kompleksleri, Omega 6 ve 9 saçlarınıza canlı, güçlü ve dolgun görünüm kazan..
27,75TL
Brand: AWE CEMRE
Saçları derinlemesine temizleyip canlandırırken, nemlendirici özelliğiyle kolay taranmalarına yardımcı olabilir. Yüz derisinde olduğu gibi kafa derisi de kişisel bünye özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Calendula şampuanı içeriğindeki doğal özler sayesinde her tip cilde uygunluk sağlayabi..
49,00TL
BAYBİT şampuan aktif maddesi dimetikondur. Bu madde, bitin çevresini tamamıyla kaplayarak solunum ve boşaltım deliklerini tıkar. Bunun sonucunda bit vücudundaki aşırı suyu dışarı atamaz. Hareket etmeden olduğu yerde kalır. BAYBİT baş bitini hareketsiz hale getirdiği için bit beslenemez ve açlıktan ö..
38,90TL
Çam Terebentin Şampuanı 400 ML kullanılışı saç iyice ıslatılır, saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemiş ise ikinci kez uygulanır ve durulanır...
20,00TL
Ürünün saç dökülmesine karşı etkeni içeriğindeki yoğun ardıç ağacı özleriyle artırılmıştır ardıcın kan dolaşımını artırmak gibi harika bir özelliği daha vardır. Çay ağacı özleri ise saçlarınızda ve saç derinizde meydana gelen istenmeyen oluşumların giderilmesine yardımcı olur, kepek oluşumunu önler,..
20,00TL
Kullanım Şekli : Clery bit şampuanını ıslak saça eşit miktarda uygulayın Tüm saçı ve saç derisini kapladığınıza emin olun Özellikle boyun ve kulak arkalarına saç köklerine uçlarına doğru iyi masaj yapın 10 dakika bekleyin. Beklerken saçlarınızı normal tarak ile ile tarayınız Daha sonra Saçınızı..
24,50TL
Defneli ve Zeytinyağlı Şampuan Kullanımı: Dfn Garlı Defneli Zeytinyağlı Şampuan Kullanılışı: Genellikle ılık veya soğuk su ile köpürterek saç ve saç derisi üzerinde hafifi friksiyon masaj yapılarak kullanılır. Dfn Garlı Defneli Zeytinyağlı Şampuan bol su yıkanır...
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 59 (5 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.