Menu
Your Cart

Saç Bakım Serumları

Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİKaşıntılı, pul pul ve bazı durumlarda iltihaplanan egzamanın en sık görüldüğü yerlerden biriside saç derisidir. Saç derisinde meydana gelen egzamanın en çok rastlanan türü ise kepeğe yol açan seboreik dermatit‘dir. Saçlı deride yuvarlak..
36,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİGenelde boyalı saçlar yıpranmış saçlar grubuna girer. Çünkü boyalı saçlar, işlem görmüş saçlar olduğundan hassas ve kırılgandırlar. Üst üste çekilen fönler ve yapılan boya işlemi de saçların sağlığını olumsuz etkiler. Yıpranmış saç, sol..
36,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİHair Cocktail saç köklerini uyarır ve bölgedeki damarları genişleterek köke gelen kan miktarını artırır. Bu etkisini yaparken herhangi bir yan etkiye neden olmaz. İçerisinde barındırdığı bitki özleri ve vitaminler sayesinde  saçın ..
36,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİÇayağacı yağı ve biberiye yağı ile zenginleştirilerek geliştirilmiş, kepeğe karşı etkili serum ile kepek problemlerinize hızlı ve  gönül rahatlığıyla veda edebilirsiniz. İçeriğindeki kepek karşıtı, arındırıcı ve koruyucu özellikler..
36,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİÇabuk yağlanan saçların sebebi saç derisindeki yağ salgısının fazla olmasıdır. Saçları yağlı olanlar her gün yıkama ihtiyacı duyarlar. Ne kadar çok yıkarsanız, saç deriniz o kadar çabuk, tekrardan yağ salgısı üretir. Sebo-Regulator, içe..
36,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.