Menu
Your Cart

Bakliyat ve Tahıllar

Birleşmiş Milletler tarafından 2013 Kinoa yılı ilan edildi..Kinoa Güney Amerika’da yetişir. İnka’lar ve torunları tarafından 7000 yıldır kullanılan bu süper bitki Amerika ve Avrupa da artan bir ilgiye sahiptir. Besin guruları tarafından ‘süper besin’ olarak ilan edilen kinoa ıspanak familyasından ol..
50,00TL
Bize en çok gelen sorulardan biri “yulaf nasıl glutensiz olur” Bu sorunun cevabı basit, glutensiz ürünlerin yetiştirildiği topraktan yetişen yulaf, aynı koşullara sahip araçlarla işlendiğinde ve gene glutensiz bir ürün bandında paketlediğinde gayet güzel oluyor Ürünümüz 300 Gr dır. Menşei:F..
37,50TL
Brand: SİYEZ EVİ
Siyez bulgurumuz; Geleneksel yöntemler kullanılan butik fabrikamızda standart bir şekilde üretilmiştir. Bu sebeple alacağınız farklı parti ürünlerde de aynı lezzeti ve kaliteyi bulacaksınız. Siyez bulgurunun özel bir pişme ölçüsü veya zamanı yoktur. Normal buğdaydan elde edilmiş bulgur ölçüsünde ve..
24,90TL
Brand: SİYEZ EVİ
Kepeği alınmamıştır. Tam tane öğütülmüştür. Alerjen: Gluten içerir. Üretim Yeri: Kastamonu İşletme Kayıt No: TR-37-K-005109 Menşei Ülke: Türkiye Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretilmiştir. Serin ve kuru yerde saklayınız...
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.