Menu
Your Cart

LACİNİA

Brand: LACİNİA
Selülit, hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir genel dengesizliğin sonucudur ki, bunun sonuçlarından biri de suyun lokal olarak konnektif dokuda (cildin metabolizma alışverişlerinin yapıldığı canlı tabakası) toplanmasıdır. Bu su tutma olayı üst derinin hemen altında bulunan konnektif dok..
50,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzCilde çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek ciltteki ölü derileri temizler, gözenekle içindeki yağ ve kirlerden arındırarak derinlemesine temizlik yapar. Cildi nemlendirir, rengini açarak lekelerin kısa sürede giderilmesine yardımcı olur. Zararlı madd..
56,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzSodium hyaluronate ve E vitamini ile cildin öncelikle ihtiyacı olan nem dengesi eski düzenine kavuşması sağlanır. Cilt altındaki esnekliğini ve yapısını kaybetmiş kolajen (collagen) yapı dışarıdan kolajen desteği ile üretimi arttırılarak ..
90,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzÜRÜN BİLGİSİBazı sebeplerden dolayı koyu lekeler ve çiller oluşabilir. Genellikle güneşe maruz kalmanın neden olduğunu biliriz. Güneşe maruz kalmanın  cilt lekeleri ve cilt rengi değişikliklerinde de önemli bir faktör olduğu saptanmıştır. Seru..
36,00TL
Brand: LACİNİA
Tüm Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Teslim EdiyoruzMeyan kökü , kına kına özü ve B3 vitamininin melanin üretimini baskılayıcı etkisi ile çil ve lekelerinizin renginin açılmasını sağlamaktadır.Barbados kirazının C vitamini içeriği sayesinde melanin baskılayıcı etkisi ile lekelerinizin azaltılmasını ..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.