Menu
Your Cart
Siparişlerinizde %15 Ekstra İndirim İçin bakbu15 İndirim Kodunu Kaçırmayın  Alışverişe Başla!

Ağız ve Diş Bakım

İçerdiği yüksek oranda doğal propolis ile Diş ve diş etlerinin etkin bir şekilde korunmasına Çürük plak ve tartar olşumuna engel olmaya Taze ve ferah bir nefes sağlamasına Dişlerin doal beyazlığına kavuşmasına Diş minesinin güçlenmesine Dişlerde biriken lekelerin giderilmesine A..
25,00TL
AÇIKLAMA Hindistan Cevizinden Elde Edilen Aktif Karbonlu Diş Macunu; Dişlerinizi günde en az iki kere veya diş hekiminizin önerdiği şekilde fırçalayınız. Dişlerinizi, diş etlerinizi ve dilinizi fırçalayınız. İstenilen etkinin görülebilmesi için diş macununuzun düzenli olarak kullanılması gerekmekt..
25,00TL
Doğal Misvak Özlü Diş Macunu Dişlerinizi günde en az iki kere veya diş hekiminizin önerdiği şekilde fırçalayınız. Dişlerinizi, diş etlerinizi ve dilinizi fırçalayınız. İstenilen etkinin görülebilmesi için diş macununuzun düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Özellikleri ve Faydaları Ağız ve ..
25,00TL
Propolisli diş macunumuzu kullanarak propolisin etkili güçünden diş ve dişetlerinizi bakımızında faydalanabilirsiniz...
46,00TL
BLUE OCEAN BİTKİSEL DİŞ TEMİZLEME TOZU 45 GR. İçerisinde bulunan bitki tozlarıyla diş yapısına zarar vermeden dişlerinizi derinlemesi temizlemeye ve beyazlatmaya yardımcı olur. NASIL KULLANILIR: Bitkisel diş temizleme Tozunu nemli diş fırçasının üzerine Bir tatlı Kaşığı kadar dökünüz. Daire..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.