Menu
Your Cart
Siparişlerinizde %15 Ekstra İndirim İçin bakbu15 İndirim Kodunu Kaçırmayın  Alışverişe Başla!

Bitkisel Çaylar

İçindekiler : Sinameki Yaprağı , açlık otu , kişniş tohumu , rezene tohumu , anason tohumu , oğul otu , limon kabuğu..   Kullanım Şekli : Bir Süzen poşeti fincanınıza koyup üzerine yeni kaynamış su ilave ederek , 3-5 dakika demlenmesini bekleyiniz , arzunuza göre tatlandırabilirsiniz...
16,00TL
Ökse Otu (Viscum Album), Zeytin Yaprağı (Olea Europaea), Lavanta (Lavandula Officinalis), Keraviye (Carum Carvi), Ardıç Tohumu (Juniperus Nanawilld), Mersin Yaprağı (Myrtus Communil), Yavşan (Teucrium Polium), Çörek Otu (Nigella Sativa)...
40,00TL
Aslı Bu Wakame Yosunu Karışımlı Bitki Çayı 60 Süzen Poşet
Çok Satan
İçindekiler: Wakame - deniz yosunu (undaria pinnatrfida) Kiraz sapı Biberiye Mate Sinameki Papatya Hibisküs Mısır püskülü Barut ağacı kabuğu Funda yaprağı Tarçın Tere tohumu Karanfil. içeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.. kullanım fincana 1 adet süzen poşet da..
44,00TL
İşin mucidi ve uzmanından... Koza tek içimlik elma aromalı toz içeceği, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi bir çay bardağı (100 cc) için dikk..
32,00TL
İşin Mucidi ve Uzmanından Koza tek içimlik karadut aromalı toz içeceği, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi bir çay bardağı (100 ml) için dikka..
32,00TL
İşin Mucidi ve Uzmanından Koza tek içimlik kivi aromalı toz içeceği, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi bir çay bardağı (100 ml) için dikkatli..
32,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kuşburnu aromalı toz içeceği, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.          Ne eksik, ne f..
32,00TL
İşin Mucidi ve Uzmanından Koza tek içimlik nane-limon aromalı toz içeceği, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal layık görüldük. Her paketi bir çay bardağı (100 ml) için dikkatlice paketle..
32,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.