Menu
Your Cart
Siparişlerinizde %15 Ekstra İndirim İçin bakbu15 İndirim Kodunu Kaçırmayın  Alışverişe Başla!

Bitkisel Tozlar

Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Organik camu camu Kullanım Tavsiyesi : Kahvaltılık müsli ve gevre..
99,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iy ikoşullarda kurutularak ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajlarda sunulmaktadır Menşei : GANA Kullanım tavsiyesi : Kahvaltılık müsli ve gevrekler, smoothie, meyve suyu, yoğurt ve çorba gibi gıdaların..
49,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Spirulina Kullanım Tavsiyesi : Kahvaltılık müsli ve gevrekle, smo..
180,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Kırmızı pancar kökü Kullanım Tavsiyesi : Kahvaltılık müsli ve gev..
30,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Stevia Yaprağı Kullanım Tavsiyesi : Çay, kahve gibi içeceklerde i..
33,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Organik buğday çimi kurusu (Triticum) Kullanım Tavsiyesi : Kahval..
99,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Organik maca kökü (lepidyum) Kullanım Tavsiyesi : Kahvaltılık müsl..
89,00TL
Ayhan Ercan Süperfoods ürünleri mevsiminde toplanmış ve en iyi koşullarda kurutularak hazırlanmıştır.. Ürünün tazeliğini koruyan ve kullanım kolaylığı sağlayan kilitli ambalajı ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz İçindekiler : Organik siyah chia tohumu Kullanım Tavsiyesi : Fırıncılık ürünler..
35,00TL
Doğası Gereği Şeker İçerir İçindekiler : Yeşil Çay Tozu Alerjen içermez..
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.