Menu
Your Cart

Pekmezler ve Marmelatlar

Brand: ALİZADE
Hastalıkların Önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılamaz. türk gıda kodeksine uygundur. Direk güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. +4 C derecede muhafaza ediniz. Doğal bir üründür yapay tad ve renk verici maddeler içermez...
27,00TL
SYRAH ( ŞİRAZ ) cinsi üzüm fidanlarının Tarım Bakanlığı ve Sertifiker Kuruluş denetiminde ORGANİK TARIM esaslarına göre, Battalgazi / Malatya da yetiştirilen ORGANİK bağlarımızdaki Siyah / Kara Üzümlerimizin özenle özel yöntemlerle işlenmesi sonucu üretilmiştir. Ticari formu 300 gr lık cam kavanozla..
49,00TL
Brand: BALEN
Andız Pekmezi, andız ağacının meyvesinden elde edilmektedir. Diğer pekmez çeşitlerine göre kremsi bir tadı vardır...
33,00TL
TAHİN Susamlar belirli bir oranda kavrularak taş değirmende ezilmek suretiyle hiçbir katkı ve koruyucu madde eklenmeksizin tahin elde edilir...
49,00TL
ATIŞERİ MERSİN ORGANİK KEÇİBOYNUZU ÖZÜ Organik Keçiboynuzu Özü: Sadece Keçiboynuzu meyvesi kullanılarak üretilen, yüksek sıcaklıklara maruz kalmadan besleyici özelliğini kaybetmeden üretilen Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Gıda sertifikalıdır. Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçil..
22,50TL
Atışeri Organik Keçiboynuzu Özü 20 yılın tecrübesi ve özel üretim tekniği ile pekmez’den çok farklı bir üründür. Kendine has aroması ve kolay tüketilebilen kıvamı ile Keçiboynuzu’nun Özüne varacaksınız. Akdeniz dağlarından toplanan Keçiboynuzu ile bizzat ürettiğimiz ve kalitesine kefil olduğumuz ü..
40,00TL
Ürünlerimiz gıda takviyesi niteliğinde ek besinlerdir. İlaç olarak tüketilemez...
33,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.